O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w dostarczeniu kompleksowych rozwiązań w zakresie technologii sprzedaży. Świadczyliśmy nasze usługi najpierw jako firma ZPU Wola. Od 2015 roku działamy na rynku już jako firma Wolanet.

Głównym profilem naszej działalności są sprzedaż i obsługa serwisowa urządzeń fiskalnych, oprogramowań sprzedażowych oraz takich urządzeń wspomagających handel jak ekranów dotykowych, wag, czytników kodów kreskowych itd.

W tym zakresie wykonujemy implementację systemów sprzedażowych i rozwiązań sprzętowych skalowanych do potrzeb małych i dużych firm, marketów sieciowych i dla branży gastronomicznej. Nasze bogate doświadczenie w sferze rozwiązań IT oraz systemów i urządzeń fiskalnych poparte jest dużą ilością wykonanych wdrożeń i instalacji.

Wolanet - Zakup Kasy fiskalnej i systemu sprzedażowego
Wolanet - Zakup Kasy fiskalnej i systemu sprzedażowego

Z naszą pomocą zakup podstawowego urządzenia fiskalnego jak również wdrożenia rozbudowanego systemu sprzedażowego będzie proste i przyniesie pożądane efekty. Przy zakupie kasy fiskalnej zapewnimy Ci, całkowicie bezpłatnie, profesjonalne doradztwo, dowóz i instalację urządzenia, programowanie, fiskalizację, szkolenie z zakresu obsługi, a także wsparcie we wszystkich kwestiach formalnych oraz pomóc w przygotowaniu dokumentów do Urzędu Skarbowego.

W ramach wsparcia technicznego infrastruktury IT, systemów oraz w zakresie administrowania siecią zajmujemy się opieką informatyczną firm. Przeprowadzamy instalację sieci, zajmujemy się integracją i wdrażaniem nowych aplikacji.

Najlepszą rekomendacją do rozpoczęcia współpracy z nami są nasi klienci. Cieszymy się długoletnią współpracą z m.in.: